Hiphopowa lekcja asertywności ZTU!
Stoczek Łukowski, woj. lubelskie

Hiphopowa lekcja asertywności ZTU!
Stoczek Łukowski, woj. lubelskie

Hiphopowa lekcja asertywności ZTU! Interesującym przedsięwzięciem z zakresu promowania tematyki profilaktycznej poruszanej w ramach Zachowaj Trzeźwy Umysł był koncert grupy Stworzeni do walki w Zespole Oświatowym w Stoczku Łukowskim.

– Hiphopowi muzycy poruszyli kwestie zmian zachodzących w życiu młodego człowieka oraz rozwijania umiejętności asertywnego odmawiania – opowiada Danuta Żebrowska, koordynatorka ZTU.

Nazwa zespołu, grającego chrześcijański rap, jest inspiracją do walki z przeciwnościami losu. Grupa koncertuje w ramach realizacji programu pod hasłem: „Ewangelia w rytmie rapu – czas refleksji i życiowych przemian”. Koncert chrześcijańskiego Hip-hopu miał na celu przekazanie uczniom naszej szkoły przesłania dotyczącego zmiany życia młodego człowieka, rozwijanie umiejętności asertywnego odmawiania, określenie celu i sensu życia, a wszystko to poprzez taniec, muzykę i modlitwę.

Koncert bardzo się spodobał, uczniowie rapowali wspólnie z liderem zespołu.

Autorka: Danuta Żebrowska, koordynatorka ZTU

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015

Odpowiedzialny Kierowca 2015

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Konkursy ZTU 2022
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 corocznie organizujemy konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. W 2022 przygotowaliśmy 2 konkursy indywidualne oraz…

  Czytaj dalej

 • Premiera kanału Profilaktyka.tv
  Informujemy, że jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy tematyczny kanał streamingowy dotyczący profilaktyki. Pod adresem www.profilaktyka.tv będziemy udostępniać materiały multimedialne, których…

  Czytaj dalej

 • Wysyłka nagród ZTU zakończona
  Informujemy, że zakończyliśmy wysyłkę wszystkich nagród przyznanych w tegorocznych konkursach Zachowaj Trzeźwy Umysł. Przeczytaj także Galeria nagrodzonych prac – ZTU…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: