Zwycięski film na sesji Rady Miasta!
Zamość, woj. lubelskie

Zwycięski film na sesji Rady Miasta!
Zamość, woj. lubelskie

Zwycięski film uczniów na sesji Rady Miasta! 31 marca 2014 r. na sesji Rady Miasta Zamość zaprezentowano film uczniów klasy II A Gimnazjum nr 3 w Zamościu, który nagrodzono w konkursie filmowym Zachowaj Trzeźwy Umysł. Władze miasta podziękowały uczniom za zaangażowanie.

Film powstał pod opieką wychowawcy – Agnieszki Stepaniuk. To tylko trzy minuty nagrania, ale za to wiele godzin pracy na planie i w studiu. Na ręce Teresy Sołowiej, dyrektora Zespołu Szkół nr 3, prezydent Marcin Zamoyski oraz przewodniczący Rady Miasta Jan Wojciech Matwiejczuk złożyli podziękowania wszystkim uczestnikom projektu.

Na szczególne wyróżnienie zasługują ci, którzy w film „Zapraszamy do Zamościa” włożyli najwięcej serca: Kasia Radzik, Julka Źwiernik, Jagoda Uleryk, Łucja Chruścińska, Weronika Szerstjuk, Kinga Zarębska, Paulina Namroży, Julia Chadaj, Gabrysia Hawro, Patryk Wisło, Grzegorz Policha i oczywiście Agnieszka Stepaniuk.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i aktywność w podejmowaniu działań służących rozwijaniu zainteresowań i pasji młodych mieszkańców Zamościa.

Koordynatorką kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł w Zespole Szkół nr 3 w Zamościu jest Marzena Głąb.

Film można obejrzeć, klikając na poniższy obrazek.

Zwycięski film na sesji Rady Miasta!

Jak zgłosić szkołę do ZTU?

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: