Kontynuujemy ZTU i Odpowiedzialnego Kierowcę!
Udanin, woj. dolnośląskie

Kontynuujemy ZTU i Odpowiedzialnego Kierowcę!
Udanin, woj. dolnośląskie

Kontynuujemy ZTU i Odpowiedzialnego Kierowcę! – informują samorządowcy z Udanina. Gminny koordynator Zachowaj Trzeźwy Umysł za promowanie i wspieranie działań wręczył puchary pani wójt Teresie Olkiewicz, przewodniczącemu Rady Gminy Michałowi Grzegorczynowi oraz dyrektorowi szkoły Bożenie Basie.

Na uroczystym apelu w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Udaninie podsumowano kampanię ZTU, przedstawiając inicjatywy profilaktyczne podejmowane w gminie Udanin, świetlicy środowiskowej w Lusinie i Zespole Szkolno-Przedszkolnym. W gminie współpracowano również z policją, realizując kampanię Odpowiedzialny Kierowca.

W kalendarzu przedsięwzięć, którym towarzyszył kampanijny przekaz, znalazło się także sportowe wydarzenie „Polska Biega”, wydarzenie „Ferie zimowe” oraz wyjazd do parku wodnego we Wrocławiu. Dodatkowo dzieci współdziałały z policją, podejmując zadania związane z uczestnictwem w kampanii Odpowiedzialny Kierowca.

Upominki oraz certyfikaty w podziękowaniu za zaangażowanie i współpracę otrzymali nauczyciele najbardziej aktywni w kampanii 2013: Bożena Basa, Elżbieta Chmielewska, Violetta Leńska, Krzysztof Fica, Monika Cieślicka, Alicja Filończyk oraz radna gminy Udanin Anita Hołodniuk. Także dzieci, które brały udział w konkursach i innych przedsięwzięciach Zachowaj Trzeźwy Umysł, otrzymały dyplomy, nagrody i upominki od Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Gmina Udanin jest zadowolona z kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz Odpowiedzialny Kierowca, dlatego zdecydowała się kontynuować te przedsięwzięcia.

Źródło: www.udanin.pl

Jak zgłosić szkołę do ZTU?

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

 • Konkursy ZTU 2022
  W ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 corocznie organizujemy konkursy profilaktyczno-edukacyjne dla uczniów. W 2022 przygotowaliśmy 2 konkursy indywidualne oraz…

  Czytaj dalej

 • Premiera kanału Profilaktyka.tv
  Informujemy, że jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy tematyczny kanał streamingowy dotyczący profilaktyki. Pod adresem www.profilaktyka.tv będziemy udostępniać materiały multimedialne, których…

  Czytaj dalej

 • Wysyłka nagród ZTU zakończona
  Informujemy, że zakończyliśmy wysyłkę wszystkich nagród przyznanych w tegorocznych konkursach Zachowaj Trzeźwy Umysł. Przeczytaj także Galeria nagrodzonych prac – ZTU…

  Czytaj dalej

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2021


Regulaminy


Lista laureatów


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: