UWAGA! Odpowiedzialny Kierowca 2014

UWAGA! Odpowiedzialny Kierowca 2014

Odpowiedzialny Kierowca 2014 to kampania, która na dobre zadomowiła się w samorządach i szkołach. Miło nam poinformować, że już trzeci raz kampanii patronują Komendant Główny Policji, a także Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Kolejna edycja tej popularnej kampanii przynosi wiele niespodzianek. Jeśli zależy Ci na poprawie bezpieczeństwa na drogach, uważasz, że można coś zrobić – koniecznie przyłącz się do kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2014.

Strona domowa edycji 2014: http://odpowiedzialnykierowca.pl/kampania-2014

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Konkursy ZTU 2023 – lista laureatów
    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów 2 konkursów profilaktyczno-edukacyjnych, zorganizowanych w ramach tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Poniżej znajdą Państwo … Czytaj więcej.
  • Społeczna Diagnoza Uczniów – harmonogram
    Informujemy, że 1 października 2023 rozpocznie się kolejna ewaluacja badania Społeczna Diagnoza Uczniów, realizowana w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Badanie … Czytaj więcej.
  • Materiały profilaktyczne na wakacje
    Podobnie jak w zeszłym roku, przygotowaliśmy zestaw materiałów profilaktyczno-edukacyjnych dla uczniów, poruszający temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: