UWAGA! Odpowiedzialny Kierowca 2014

UWAGA! Odpowiedzialny Kierowca 2014

Odpowiedzialny Kierowca 2014 to kampania, która na dobre zadomowiła się w samorządach i szkołach. Miło nam poinformować, że już trzeci raz kampanii patronują Komendant Główny Policji, a także Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

Kolejna edycja tej popularnej kampanii przynosi wiele niespodzianek. Jeśli zależy Ci na poprawie bezpieczeństwa na drogach, uważasz, że można coś zrobić – koniecznie przyłącz się do kampanii Odpowiedzialny Kierowca 2014.

Strona domowa edycji 2014: http://odpowiedzialnykierowca.pl/kampania-2014

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

  • Nowe oferty wiosna-lato 2024
    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ofertami profilaktycznymi, które przygotowaliśmy na okres wiosenno-letni.
  • Konkurs fotograficzny – wysyłka nagród
    Informujemy, że wysyłka nagród przyznanych w konkursie “W zdrowym ciele zdrowy duch” zostanie zrealizowana do końca lutego 2024.
  • Konkurs fotograficzny – wyniki
    Poniżej prezentujemy wyniki konkursu fotograficznego pn. “W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który został zorganizowany w ramach kampanii ZTU 2023.

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach programu Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2024


Regulaminy 2024


Lista laureatów ZTU 2023


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: