Zabawa i nagrody – to wszystko dzięki ZTU!
Żywiec, woj. śląskie

Zabawa i nagrody – to wszystko dzięki ZTU!
Żywiec, woj. śląskie

Najważniejszymi osobami na uroczystej sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żywcu byli laureaci kampanii z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Nagrody zostały wręczone przez burmistrza miasta Antoniego Szlagona. – Zachęcamy już dziś do uczestniczenia w kampanii i przesyłania swoich prac literackich lub plastycznych – informują koordynatorzy Zachowaj Trzeźwy Umysł na łamach gimnazjalnego serwisu – gim2.lo-zywiec.pl.

Zakończona odsłona ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł była dla społeczności Gimnazjum nr 2 dziewiątą już przygodą z kampanią. Szczególnie radośnie będą ją oczywiście wspominały laureatki konkursów ZTU, którymi zostały: Anna Gryś – uczennica klasy 2 B, Klaudia Staszkiewicz – uczennica klasy 3 B oraz Patrycja Cygoń – uczęszczająca do klasy 2 G.

Źródło: Gimnazjum nr 2

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: