Nasz udział w ZTU zrobił wrażenie
Chełmiec, woj. małopolskie

Nasz udział w ZTU zrobił wrażenie
Chełmiec, woj. małopolskie

– Uczniowie z gminy Chełmiec od początku biorą udział w Zachowaj Trzeźwy Umysł, największej i najstarszej kampanii edukacyjno-profilaktyczna dla samorządów lokalnych – donosi serwis Sadeczanin.info. Chcąc podziękować za uczestnictwo w ZTU, dla laureatów kampanii oraz koordynatorów dodatkowe niespodzianki ufundował wójt Chełmca Bernard Stawiarski.

Na młodych ludzi docenionych w konkursach Zachowaj Trzeźwy Umysł czekały nagrody rzeczowe w postaci rolek, karnetów na lodowisko w Chełmcu oraz słodyczy. Karnety na lodowisko oraz słodkie upominki przygotowano też dla koordynatorów kampanii w poszczególnych szkołach.

Wyróżnienia za kampanijne zaangażowanie odebrali przedstawiciele Zespołu Szkół w Wielogłowach – koordynator Agnieszka Szubska i laureaci Żaneta Baran, Natalia Dutka, Maciej Ruchała, Szymon Bocheński, Alicja Szewczyk, a także przedstawiciele z Zespołu Szkół w Chełmcu – koordynator Agata Stężowska i laureaci Patrycja Leśniak, Katarzyna Jasińska, Daria Pasiut. Nagrodzeni zostali również uczestnicy kampanii w Zespole Szkół w Paszynie – koordynatorka Ewa Surówka i laureat Dardan Ameti, w SP w Marcinkowicach – koordynator Irena Szajewska i laureat Bożena Konar oraz w Zespole Szkół w Piątkowej – koordynator Monika Sołtys wraz z laureatką Justyną Poręba.

Źródło: Urząd Gminy Chełmie, Sadeczanin.info

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: