Kampania jest w naszej gminie doceniana
Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie

Kampania jest w naszej gminie doceniana
Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie

– Kampanię ZTU Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej podsumował w ramach obchodów Dnia Pracownika Socjalnego. Podczas spotkania liderzy kampanii otrzymali podziękowania od dyrektora MOPS Danuty Kamińskiej – informuje Jan Bartkowski. W uroczystości uczestniczyli m.in. burmistrz Nidzicy Dariusz Szypulski, starosta Grzegorz Napiwodzki oraz przewodniczący Rady Miejskiej i Rady Powiatu Marek Kierzkowski i Jacek Kosmala.

Warto przypomnieć, że podczas finału ZTU w Centrum Olimpijskim w Warszawie Aleksandra Chrzanowska z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nidzicy otrzymała jedną z 5 równorzędnych nagród głównych w konkursie plastycznym „Na tropie piękna.

Spotkanie na zamku w Nidzicy, którego elementem było podsumowanie trwającej w gminie od maja do października kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, przebiegało pod hasłem „To człowiek człowiekowi najbardziej jest potrzebny do szczęścia. Kampanijne przedsięwzięcie w Nidzicy koordynowała Klaudia Rzepczyńska. Działania realizowały zaś gminne szkoły oraz świetlice wiejskie.

Od dyrektora MOPS Danuty Kamińskiej wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Parfianowicz, Jolanta Wiśniewska, Joanna Czeszejko, Marek Skwarski, Małgorzata Wółkiewicz, Justyna Kucharzyk, Ewelina Fahl, Elżbietę Masian, Ewelina Bar, Paulina Deptuła, Marzanna Kania, Beata Angielska, Honorata Joniak, Dorota Pawlak, Magdalena Ciesielska, Lucyna Łukaszewska, Zofia Sokołowa, Agnieszka Lorkowska-Gawryś, Agnieszka Siekierska, Aleksandra Słodkowska.

Podczas finału ZTU w Centrum Olimpijskim w Warszawie Aleksandra Chrzanowska z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nidzicy otrzymała jedną z nagród głównych. Laureatami konkursów w kategorii szkoła podstawowa zostali: Julia Maculewicz z ZS nr 1 i Konrada Gniadek ze świetlicy w Łysakowie, a w kategorii Gimnazjum Klaudia Rostkowska z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nidzicy, Joanna Reiner z ZS nr 2, Beata Florysiak i Adam Dzwonkowski z ZS nr 3, Konrad Jul ZS Nr 1, a także Kamila Sokołowa ze świetlicy w Zagrzewie.

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

W 2022 kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł towarzyszy hasło „Nie czas na nudę!”. Jako element dodatkowy kampanii uruchomiliśmy platformę z materiałami multimedialnymi Profilaktyka.tv. Samorządy korzystające z kampanii ZTU mają możliwość dokupienia dostępu do platformy z 50% zniżką. W 2022 powróciliśmy również z konkursem zespołowym dla klas i świetlic szkolnych.

Oferta ZTU 2022


Konkursy


 

Profilaktyka.tv


 

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2022


Regulaminy


Lista laureatów ZTU 2021


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: