Na przełaj przez Borki
Augustów, woj. podlaskie

Na przełaj przez Borki
Augustów, woj. podlaskie

Kampania „ZTU w Szkole Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta tradycyjnie rozpoczyna się biegami przełajowymi. 23 kwietnia na stracie stanęło 350 uczniów z klas IV-VI. Trasa wiodła przez las Borki, który z okazji Święta Ziemi został posprzątany przez uczniów.

Wychowankowie podzieleni na grupy wiekowe pokonali trasę bez problemów. Po wspaniałej zabawie i pracy uczniowie chętnie zjedli przygotowany przez szkołę bigos.

Biegi przełajowe zostały przygotowane i przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie. W inauguracji kampanii udział wzięli: dyrektor szkoły Marek Sznejder, przewodniczący MKRPA Janusz Wierzbicki, sekretarz MKRPA Halina Jezierska oraz nauczyciele.

Relację nadesłała Anna Szałwińska, koordynator kampanii.

 

Dodaj komentarz

Co się dzieje w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł?

Każdego roku kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to dziesiątki lokalnych wydarzeń, przedsięwzięć, konkursów i atrakcji. Zapraszamy do lektury relacji z miast, gmin i szkół zaangażowanych w ZTU.

Co roku w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł organizujemy konkursy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży.

Konkursy ZTU 2023


Regulaminy 2023


Lista laureatów ZTU 2022


Archiwalne wpisy, aktualności i relacje. Rzuć okiem na długą historię kampanii, przeczytaj treści sprzed kilku lat, znajdź archiwalną wiadomość, której potrzebujesz!

Archiwum stron: